ТИЖДЕНЬ СІМ'Ї В ЗАКЛАДІ

2015-10-09

Сім’я - основний елемент суспільства. Вона була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності й розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. Дотримання родинно-національних традицій забезпечує зв’язок поколінь, збереження культурних скарбів народу, є хорошим ґрунтом для формування культури.

Основою народної моралі, її найвищим законом у всі часи була любов і повага до родини. Мати – лагідна берегиня сім’ї, а батько – її міцна та надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ. Ця вічна істина – основа родинного виховання, могутній чинник зміцнення духовності нації. Від сім’ї ми черпаємо життєві сили. Сім’я допомагає нам долати негаразди, додає сил і натхнення.

З 05.10.2015 по 09.10.2015 в нашому закладі проходив - Тиждень сім’ї.

Метою проведення цього тижня було поліпшення педагогічної взаємодії педагогів з батьками вихованців.

Практичний психолог Ланіна В.В. провела семінар-практикум з пісочної терапії ддля батьків І молодшої групи "Рости, рости, ріпко!".

/Files/images/DSC02069.JPG/Files/images/DSC02073.JPG/Files/images/DSC02082.JPG/Files/images/DSC02078.JPG/Files/images/DSC02077.JPG

Цікаво пройшла музична розвага, на якій діти продемонстрували знання , вміння та навички, отримані в садочку, а батьки проявили свої творчі здібності та креативність.Учасники співали пісень, танцювали, веселились. В музичному залі панувала атмосфера добра, сміху, любові та радості.

/Files/images/PA093873.JPG/Files/images/PA093882.JPG/Files/images/PA093889.JPG/Files/images/PA093890.JPG/Files/images/PA093905.JPG

Для батьків і вихованців середньої групи була організована спортивна розвага "Мама, тато, я - спортивна сім'я", яка поширила серед усіх спортивний дух, завзятість і подарувала багато яскравих емоцій.Батьки разом з дітьми виконували цікаві завдання, намагалися принести перемогу своїй команді. А наприкінці змагань після низки випробувань всіх чекало смачне частування.

З радістю й задоволенням відгукнулися батьки й діти старшої групи на запрошення прийняти участь в конкурсі малюнків "Моя щаслива сім'я".

/Files/images/Photo0642.jpg/Files/images/Photo0644.jpg/Files/images/Photo0645.jpg/Files/images/Photo0646.jpg/Files/images/Photo0647.jpg/Files/images/Photo0649.jpg

Яскраві колажі з дитячими висловлюваннями-описами на тему "Моя сім'я" познайомили всіх з родинами вихованців старших груп.

/Files/images/3а.jpg/Files/images/4а.jpg/Files/images/5а.jpg/Files/images/6а.jpg/Files/images/collage_photocat1.jpg/Files/images/img1444336093621.jpg

Та найбільше відвідувачів зібрала виставка смачних поробок з овочів та фруктів. На що лише здатна фантазія батьків: тут тобі і граційна морквяна жирафа, і поважна гусінь в капелюсі від кутюр, і сімейство свинки Пепи, і заморські гості-пінгвіни в смокінгах та фраках....

/Files/images/PA093852.JPG/Files/images/PA093850.JPG

Колектив ДНЗ вдячний батькам та дітям, які брали участь у заходах до Тижня сім’ї. І хочеться побажати, щоб у всіх сім’ях було все гаразд, щоб завжди всі були здорові. Миру і спокою в Ваших родинах! Нехай у всіх родинах завжди живуть любов, терпіння, повага й злагода!